Walentynki

 

 

Właścicielem i wydawcą bloga eWKratke jest Fundacja Dom Kultury.

 

Miłość – reakcja chemiczna organizmu na „drugą” osobę. Bez tej początkowej chemii nie będziemy budować relacji. Chcemy miłości idealnej, wchodzimy w związki z różnym nastawieniem i z różnej potrzeby. Szukajmy magii, drugiej połówki, nie rezygnujmy z marzeń o idealnym partnerze, w skrócie: nie zaniżajmy „lotów” :). A będzie nam dane 😀

Bella

Miłość jest pięknym, niepowtarzalnym uczuciem, moim zdaniem zdarza się często lub nie. To znaczy zależy od danego człowieka i jego podejścia do życia. Psychika każdego człowieka jest inna i inne jest jego uczucie, inne są też emocje. Zdarzają się miłości na całe życie, co wiąże się z odpowiedzialnością i zaufaniem. Gdy ludzie sobie ufają, wszystko jest okej. Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia, ponieważ pierwsze wrażenie to jest najważniejszy moment poznania człowieka. Ze swojego doświadczenia wiem, że to się sprawdza, nigdy się nie pomyliłam w ocenie danego człowieka. Jest to moje subiektywne zdanie.

Beti

 

Za każdym razem, kiedy słyszę pytanie: „co to jest miłość?”, jestem przekonana, że osoba pytająca ma na myśli tylko miłość dwojga ludzi = czytaj: pary. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że rodzajów miłości jest sporo i że tej miłości każdy potrzebuje. Pragniesz, by cię kochano, akceptowano, byś miał zawsze kogoś „pewnego” w swoim życiu, a nie zawsze samemu się potrafi dać to samo tej drugiej osobie. Według mnie miłość jest mega lekarstwem, zmienia nie tylko samych ludzi i ich partnera. Dążenie do niej jest wyzwaniem, ale chyba najważniejsze jest to, że zawsze jest do zdobycia. Dzisiaj kocha cię rodzic, a jutro poznasz kogoś niesamowitego. Gesty miłości-dobroci to też super sprawa. Każdy powinien mieć kogoś, każdy powinien kochać i być kochanym.

Pełnoletnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *