Życzenia

Fot. Małgorzata Brus
Właścicielem i wydawcą bloga eWKratke jest Fundacja Dom Kultury

Dla naszych bliskich, dla rodzin, dla wszystkich

Nie łamcie się – ani opłatkiem przez monitor, ani nadchodzącym Nowym Rokiem. Bądźcie zdrowi, bo to jest najważniejsze. Bądźcie wyrozumiali i cierpliwi – dla siebie i innych. Zajmujcie się sobą wzajemnie, cieszcie się każdą najmniejszą chwilą. I oby Waszym życiu było dużo śniegu, ale mniej bałwanów!    

A sobie życzymy –

Wolności i szybkiego spotkania z rodzinami. Choćby widzeń, których teraz tak nam brakuje. A także smażonych pierogów, klusek z makiem i karpia w wannie, dużo prezentów – szczególnie tych trafionych. I oczywiście zdrowia, bo tego w prezencie nawet od bliskich nie dostaniemy.

Ps. Dla Pana Prezydenta też mamy życzenia – aby również był zdrowy i podpisał amnestię (ostatnia była 40 lat temu, może warto to powtórzyć :))

Blogerki z eWKratke

Projekt “Okno na świat” „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

Forum Służby Więziennej objęło patronatem medialnym blog ewkratke.pl


5 thoughts on “Życzenia

 1. Drogie Panie! Spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia! Oby pandemia szybko się skończyła, a Wy mogły znowu zobaczyć swoich bliskich. Aby mały Jezusek pobłogosławił każdy Wasz dzień.
  Pozdrawiam

 2. Bardzo oryginalne życzenia. Podziwiam lekkość stylu i przymrużenie oka. Życzę wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów w pisaniu bloga, który zrobił na mnie wielkie wrażanie.

  1. Ostatnio jedna z koleżanek stwierdziła, że w poprzednim wcieleniu musiałam być ogórkiem kiszonym, po czym nie mogłam się nie zgodzić i przyjęłam to do wiadomości. Gdyby z OSZUKANKA odjąć U lub zastąpić je I, to będzie KISZONKA – pasuje jak ulał.

   Pozdrawiam z całych sił – życzę fajnego dnia.

   Małgosia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *