Podróże

Fot. Małgorzata Brus
Właścicielem i wydawcą bloga eWKratke jest Fundacja Dom Kultury

W te wakacje pojechałabym do Włoch, poznać tam fajnych ludzi, kulturę i smaki jedzenia i muzyki. Ogólnie spędzić miło czas.

Ania

Na wakacje chciałabym wyjechać nad morze.

Sylwia

Jedziemy razem do Dubaju. Poopalać się na pięknej plaży, nad pięknym morzem. Poznać kulturę oraz wszelkie potrawy, poznać bogatego szejka, który będzie przystojny i będzie mnie rozpieszczał.

Misie Duo R

Chciałabym pojechać do Grecji, są tam przepiękne plaże, smaczne żarełko, przemili ludzie, wiem bo kilku poznałam w Polsce ???? Zawsze chciałam zwiedzić jakąś wyspę, ogólnie poleżeć, posmażyć się i wybornie się bawić, lekko skropiona alkoholem ???? Poznać także kulturę i zwyczaje, któe tam panują, a może przeżyć przygodę życia. Kto wie ????

Heeli

Na wakacje chętnie wróciłabym do Hiszpanii, która pomimo maja jest słoneczna jak w lipcu! Okolice Royal’s, miasteczko zbudowane na wzgórzu, wyglądającym jak piaskowiec! Jedzenie świeże, pomarańcze można zrywać z drzew. Gdybym miała zamieszkać tam, zamiast wakacji 1000% TAK! Kocham Hiszpanię od pierwszego wejrzenia, byłam tam jeden raz, ale na pewno nie ostatni! ❤️ Pozdrawiam, Taka Ja

Zawsze bardziej ciągnęło mnie nie w ciepłe, czy upalne miejsca, choć Safari też by było super. Mnie jednak przekonuje Antarktyda i polarne misie, polujące na foki czy pingwiny.

Kinga

Ja bym chciała wyjechać na wakacje do Portoryko, ponieważ podoba mi się ten kraj wizualnie i są tam piękne zabytkowe krajobrazy oraz piękne są tam czyste wody i oceany.

Mysza

Chciałybyśmy pojechać do Energylandii, żeby spędzić miło czas i żeby przejechać się na rollercosterach. Potem jedziemy do Turcji ????

Ewelina i Nikson


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury –państwowego funduszu celowego.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 05_znak_uproszczony_kolor_biale_tlo-1-1024x288.png

Wesprzyj działania w więzieniach Fundacji Dom Kultury wpłacając 25 zł przelewem na konto Fundacji: BNP Paribas Bank Polska S.A. 28 1600 1462 1821 2325 1000 0001

One thought on “Podróże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *