

Czym jest dla mnie pisanie do bloga? To odskocznia emocjonalna, miejsce, gdzie mogę pisać o swoich uczuciach, marzeniach, mogę wejść w swój świat fantazji, marzeń, wspomnień, wszystkiego co idzie z mojego serducha!
To teksty dotyczące mojego danego stanu emocjonalnego w obecnej chwili i tego co mnie przygniata bądź sprawia szczęście… Co do pisania o miłości, to nie ma o czym pisać, ciąg porażek… choć opisanie, czym jest dla mnie miłość i jakie są jej wartości moim zdaniem – taka możliwość też jest dla mnie ważna.
Nie jestem tu pierwszy raz, tylko od kilku lat piszę do FB, magazynu „W Kratkę czy bloga ewkratke.pl.
Jak się czuję z tym że piszę do bloga? Dobrze, bo mogę przekazać innym emocje, czy poprzez teksty pokazać jaka jestem, no jaka? Taka zwykła kobieta – Taka Ja, po prostu:). Co mi daje pisanie do bloga? Ulgę, wygadanie się na papier, odskocznię, skupienie myśli, co jest ciężkie, dość często w kilku osobowych celach, ale również ukojenie, gdy jestem wściekła siadam i zaczynam pisać, to mi daje ulgę.
To pomaga mi w tym miejscu, mogę zająć czas czymś kreatywnym, pozwala mi to odparować głowę i przenieść do innego wymiaru mentalnego. często te zajęcia dają mi siłę i jest to dla mnie odskocznią od problemów.
Dziękuję, że jesteście fundacja Dom Kultury – tym pisaniem w pewnym sensie ratujecie mi moje życie emocjonalne, dajecie wsparcie emocjonalne, rady, ogólnie zainteresowanie mą osobą.
Czekam cały czas na wszystkie Wasze zajęcia, i do bloga i medytację i plastyczne wszystkie, które są dostępne taka prawda…
Dziewczyny, dziękuję, że jesteście.
Pozdrawiam wszystkich czytelników
-Taka ja-
Sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Wesprzyj działania w więzieniach Fundacji Dom Kultury wpłacając 25 zł przelewem na konto Fundacji: BNP Paribas Bank Polska S.A. 28 1600 1462 1821 2325 1000 0001